Alati za pristupačnost

Kutinska ulica 12, 44317 Popovača

Nabavljen novi kamion za odvoz otpada

Krajem siječnja Komunalnim servisima Popovača d.o.o. isporučen je novi kamion za prikupljanje i odvoz otpada sustavom "od vrata do vrata". Komunalno vozilo marke MAN zapremine 16 m3 nadopunit će postojeću flotu komunalnih vozila čime će se dodatno unaprijediti sustav gospodarenja otpadom na području Grada Popovače.

Unazad godinu i pol dana učinjen je značajan iskorak u segmentu gospodarenja otpadom što je rezultiralo uvođenjem preko 1100 novih korisnika u sustav. Time su stvoreni preduvjeti za veće infrastrukturne investicije u ovom segmentu. Tako je u prošloj godini nabavljeno električno komunalno vozilo Goupil s pripadajućom nadogradnjom za istovar otpadnih spremnika koje se koristi za potrebe prikupljanja miješanog komunalnog otpada i biootpada u nepristupačnim ulicama te električni tricikl za prikupljanje komunalnog otpada s javnih površina.

Komunalni servisi Popovača d.o.o. kontinuirano ulažu u djelatnost gospodarenja otpadom s ciljem podizanja kvalitete usluge za sve korisnike na području Grada Popovače.

Komunalni servisi Popovača
Kutinska ulica 12
44317 Popovača

e-mail: info@ksp.hr